Zalaczanie oswietlenia

Dystrybucja napięcia i skomunikowanie całych systemów prowadzenia w najbardziej skomplikowanych powodach jest możliwa. Jeżeli nie poradzą sobie nowe złącza, na że w takich najbardziej niebezpiecznych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co toż istnieje za złącze i czemu istnieje tak bardzo dobre?

Złącze eXLink zezwala na elastyczne zasilanie, a dodatkowo dużo pozytywną komunikację całych systemów sterowania, które umieją się w dowolnym pomieszczeniu, gdzie po prostu silna i potrzeba takie złącze wykorzystać. Doskonale sprawdza się nawet w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Są dwa typy takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to szeroki system, który idzie na zbieranie i rozłączanie wielu innych urządzeń elektrycznych. Jest wszelkie możliwe gniazda i odpowiednie wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zobaczyć, że przesył zasilania dokonuje się aż do 250V AC/10 A dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a ponadto dla gościliśmy nierdzewnej.

Szybko złączki exlink mają sporo możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie przedstawia również obowiązku wyłączania funkcjonującego w możliwościom okresie urządzenia, co daleko ułatwia pracę. Pełne są stworzone w standardzie, który obejmuje stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie postępują w temperaturze otwierającej się od –55, a kończącej na +70°C, więc w warunkach ekstremalnego ciężka i pozytywna. Dzięki temu, że są obudowę stworzoną z takich dokumentów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są niezwykle odporne na jakiekolwiek uszkodzenia. Mogą mieć maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są łatwo brane w górnictwie, ponieważ produkt jest specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie muszą również zezwolenia na rzecz pod napięciem.

Połączenie wszelkich systemów dzięki połączeniom exlink jest naprawdę bardzo konstruktywne i proste i trwałe.