Urzadzenia gastronomiczne uzywane krakow

Urządzenia dla gastronomii powinny zostać wybrane w oparciu o biznes, jaki zamierzamy stworzyć. Kawiarnia powinna skoncentrować się przede każdym na ciekawym ekspresie ciśnieniowym i ulokować w trudniejszą suma różnorodnych szklanek i filiżanek (osobne do espresso, capuccino, latte itd.).

http://erp.polkas.pl/rozwiazania-comarch-erp-mobile-sprzedaz/Comarch ERP Aplikacje mobilne - sprzedaż, innowacyjność, synchronizacja i sprawna komunikacja | Systemy ERP | POLKAS

Przyczyni się również syfon do całej śmietany, dzięki któremu każdą kawę będzie bogata przystroić odpowiednią dawką słodkiej śmietanki. Jeżeli będziemy brać jeszcze dodatkową gablotę z lodami, zainwestujmy w kuwety do lodów. Warto kupować więcej, klienci chętnie stosują także po tradycyjne smaki (czekolada, wanilia, truskawka), jak także te wcale alternatywne (rabarbar, ogórek, bekon!). Tak do lodów przyda się i odpowiedni porcjoner, a nie istnieje więc znaczny nakład. Daleko jest zainwestować w przezroczystą tacę z pokrywką, na jakiej będziemy mogli wystąpić reprezentatywne ciasto. Taką tacę warto postawić przy kasie – klient zachęcony apetycznie wyglądającym ciastem, z pewnością skusi się na brzeg czy dwa. Jeżeli zależymy wyposażyć bar, powinniśmy zadbać o coś inny asortyment. Przyda się oczywiście również ekspres do kawy, a gra tym kilka shakerów, sitko barmańskie, czy nawet wiadro do szampana (zupełnie nie wiemy, z jakim życzeniem trafi do nas klient). Przyda się także wyciskarka do cytrusów – ktoś może sobie zażyczyć drinka bezalkoholowego. Do wyposażenia pizzerni będziemy wymagać naturalnie pieca do pizzy, a jeszcze torbę na pizzę (jeśli będziemy wyjątkowo sprzedawać życie na dowóz). Przyda się także kilkanaście blach, okrągłe noże, czy elektryczna wałkownica. Jeśli stosujemy do oferty inne fast foody, więc potrafimy ulokować w frytkownicę, grill kontaktowy (do wykonania ekspresowych sandwichów lub zapiekanek). Czasem konieczna może objawić się naleśnikarka, lecz to znaczny wydatek i pragniemy liczyć gwarancja, czy na pewno użytkownicy będą do nas przychodzić na naleśniki (chyba, że otwieramy naleśnikarnię, to myśl jest stosunkowo oczywista). Przyda się za to urządzenie do kebabu, a czasem również gofrownica (ostatnio popularnością cieszą się wytrawne gofry, na przypadek takie z dodatkiem rukoli i kurczaka albo bekonu, sera i szpinaku). Są też specjalne urządzenia elektryczne do hot-dogów.