System zarzadzania magazynem wms

http://www.comarch-polkas.pl/oferta/oprogramowanie-b2b/

System zarządzania magazynem (WMS) jest dzisiaj drinku spośród najpopularniejszych rozwiązań dla biur liczących na wycieczce nowoczesny system zarządzania gospodarką magazynową. Jest zatem system o tyle przełomowy, że pozwala szybko doświadczyć ze strat na bilans dodatni, w niedalekim okresie. Jakie główne korzyści niesie program Optima WMS?
Jest wiele zalety wdrożenia WMSw celu automatyzacji kontroli zasobów w magazynie. Jednak najistotniejsze są dwa pierwsze efekty – poprawa dokładności i skuteczności, i co wewnątrz tym idzie mniejsze koszty.

Wdrożenie Optimy WMS zmniejsza koszty eksploatacji, zapewniając wysoki zwrot z lokaty. W kosztach produkcji może redukcję do 30%, przy czym goście są o znacznie lepiej zrobieni. Działalność na magazynie nabiera płynności. System zarządzania magazynem kieruje ludźmi w najbardziej ekonomiczny sposób. Mienie z Optimy jest właśnie bardziej naturalne poprzez mniejsze zużycie papieru.

Lepsza dokładność i efektywność.

Trzeba obalić mit, że tylko czytniki kodów kreskowych gwarantują 100% dokładności. Program Optima WMS, poprzez maksymalne wykorzystanie personelu i pojemności magazynowej, pozwoli na niezwykle dużą dokładność w produkcji, co tak zabiera się na wydajność. Nie do porównania jest również obsługa klienta. Bardziej swobodna i lekka; nic dodać, nic ująć.

Bezbłędność na wszystkim etapie.

Wdrażanie WMS umożliwia wydawanie poleceń, poprzez które można drastycznie zmniejszyć ilość błędów, co powoduje rzecz jasna mniejszą kwotą zwrotów czy reklamacji. Zadowolenie klientów za to się zwiększa. Program Optima WMS doskonale zarządza magazynem i pomaga klientom podgląd własnych działalności, sporządzając przy tym różnego typie raporty i sprawozdania dla użytkownicy. Większa oszczędność czasu pracowników sprawia, że obsługa klienta mieszka na jak największym stanie i z razu buduje lojalność klientów, występując ich wyglądania.