Program ksiegowy komar

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, zarabiające w tłu Windows, są niezwykle proste natomiast ich obsługa intuicyjna. Istnieje natomiast wciąż grupa klientów, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli kierować się tabulatorem. Są ponad firmy lub przedsiębiorcy, jacy nie chcą inwestować w dzisiejsze komputery. Dla nich właśnie stworzono program Comarch Klasyka, który sprzedaje wszystkie nowe rozwiązania i dróg w starożytnej formie graficznej.

Comarch klasyka stanowi w pełni funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania marek na księgowości uproszczonej i wszystkiej. Pozwala na wykonywanie pełnej gospodarki magazynowej, wraz z rejestracją operacji handlowych, więcej w walutach obcych. W ramach aplikacji widoczna jest dowolna liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży oraz zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw towarów. Ma zastosowaną bazę banków, którą można zastosować do produkcji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Innym odcinkiem planu jest element Płace. Przedstawia on oferta prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy plac i liczenia zarobków. Można w nim dostrzegać nieobecności i urlopy pracowników. Element ten osiągnie oraz na tworzenie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a dodatkowo generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla ludziach użytkowników producent przygotował specjalną propozycję migracji do tych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Pewno zatem być niezmiernie popularna propozycja, zważywszy na fakt, że aktualizacja może tworzyć się z 40% rabatem, oraz najnowsza możliwość aplikacji została założona w oparciu o najnowsze technologie, uwzględnia też chciane koleje w przepisach, które z rozmaitych powodów mogą po nisku nie przybyć do grupie klasycznej.