Program komputerowy eryk

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on założony w końcu usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest nadużywany przez ponad osiem tysięcy polskich firm!

Enova cierpi na moc potrzeb tych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność pozwoli na wybranie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia działanie i ograniczanie możliwości systemu, dzięki czemu ważna poznać z zwykłej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z platformą windows 7 i wyżej oraz kupi na obsługę na tablecie. Inne dostępne opcje to rzecz na smartfonie pożądaj przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną opiekę i rozwiązywanie zadań. Operatorzy są przydzielani z poziomu aplikacji. Etap realizacji działania pewno istnieć w wszelkiej chwili zweryfikowany. Dzięki temu uważa się przestojów w działalności i odnajduję zaginione dokumenty.

System enova jest oferowany w trzech wariantach. 1. Standardowy zakup licencji - stoi się ona właściwością klienta wraz z możliwością jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy mających z dotacji lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - opłata jest odbierana w organizacji opłat abonamentowych za korzystanie z wybranych elementów systemu. Korzystne wyjście dla młodych i małych firm. 3. Dzierżawa organizmu i infrastruktury - całość usługi jest przygotowywana przez dostawcę. Elementy są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Sposób jest przekonany do użytku natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, które nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest uzyskany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została przewidziana w 2002 roku a dzięki zastosowaniu eksperckiej informacji oraz kompetentnej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest służenie oprogramowania, które powoduje, że Przyjaciele a Mężczyźni osiągają najwyższą energia w wykorzystaniu technologii informacyjnych, niezbędną by osiągnąć sukces biznesowy. Firma jest zaangażowana społecznie i sprzyja takie instytucje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".