Program gastro szef demo

Systemy POS z angielskiego Point of Sale to oprogramowanie sprzedażowe, obowiązujące w wszystkim sklepie, punkcie usługowym czy restauracji. Co prawda, rozwiązania finansowe tego gatunku biznesów bywają bardzo różne, choć na wesele niewielki budżet nic nie musi stanowić bariery przed wgraniem takiego rozwiązania. Wiele rewelacyjnych narzędzi jest bowiem prostych w budowie – plus zatem w zupełności za darmo. Oto kilka z darmowych programów, opensource’owych systemów POS.

Przedstawione poniżej systemy POS doskonalone są w zasadzie Open Source – a wtedy są szeroki kod źródłowy, dzięki któremu posiadamy szansa uczyć je we własnym poziomie i pasować do osobistych spraw. Co ważne, umożliwia dopasowanie oprogramowania do procesów biznesowych, jakie przebiegają w spółce, i nie odwrotnie.
Open Source Point of Sale
Webowe oprogramowanie POS pozwoli na gromadzenie i robienie wiedz o klientach, sprzedaży, dostawach oraz pracownikach, dzięki czemu daleko dobra sprawdzi się w niższych oraz zwykłych sklepach oraz punktach handlowych. Zajmuje on przyjazny interfejs też bardzo prosty moduł do raportów. Niestety, jak system internetowy, wsparcie Open Source Point of Sale dla urządzeń, takich jak kapusty czy drukarki fiskalne, jest mocno małe.
Floreant POS
Floreant POS to jedne z prawdziwszych oprogramowań Point of Sale dla restauracji, jadłodajni, kawiarni lub punktu garmażeryjnego. Dzięki dużej grup użytkowników również możliwości korzystania komercyjnego wsparcia technicznego jego autorów, Floreant POS stanowi całkowicie profesjonalne narzędzie dla każdego sklepu gastronomicznego – bez względu na jego role. Zaletami systemu są m.in. intuicyjny interfejs użytkownika, w zupełnie dostosowane menu restauracji, wsparcie dla własnych urządzeń, takich jak drukarka rachunków, kasa fiskalna, drukarka fiskalna, drukarka kuchenna, a i szerokie możliwości konfiguracyjne i raportujące.
OpenBravo POS
Moduł sprzedażowy zaakceptowanego na świecie opensource’owego systemu ERP – OpenBravo. Charakteryzuje się on pełnymi szansami konfiguracyjnymi i uniwersalnością. OpenBravo POS wspiera wiele urządzeń stosowanych w handlu: czytniki kodów kreskowych, kasy fiskalne, także mnóstwo różnych urządzeń.