Program a firmware

PC Market firmy Insoft to wyjątkowo podatny program, również dla młodszego sklepu jak także dla supermarketu - a wszystko zawdzięczamy budowie modułowej. Moduł kluczowy istnieje w terenie kieszeni nawet początkującego przedsiębiorcy. W ilość rozwoju jednostki można kontynuować ją o nowe moduły. PC Market jest równym w obsłudze programem, dzięki czemu chętnie chciany jest poprzez swoich konsumentów. Najnowsza możliwość Pc Market 7 to oprogramowanie przeznaczone dla dorosłych sieci handlowych.

Co uzyskasz stosując PC Market? W jakimś punkcie będziesz znał ile zarabia Twój sklep. Program dobrze Ciż to wyliczy. Sprawdzisz jakie cele najchętniej kupują Twoi klienci, albo jakich nie kupują wcale. Program podpowie, który dostawca gwarantuje Ci najprostsze ceny. Zwykle będziesz na bieżąco z rozliczeniami: kto i ile jest Ci nadal wpłacić pieniędzy. W wszelkiej chwili program określi jaką ilość pieniędzy posiadasz w szufladzie na pieniądze. Możesz zaoszczędzić wielu czasu na wprowadzaniu dokumentów dostaw. Wystarczy, że  Twój dostawca wyśle Ci je przez Internet. Szybciej wykonasz inwentaryzację, a szczególnie wtedy, gdy skorzystasz spośród dopłat kolektorów informacji. Samodzielnie i szybko wydrukujesz etykietki na półki. Możesz sam zaprojektować nalepkę towarową dla swojego sklepu. Podczas dostawy program tenże je wydrukuje dla innych produktów. Dzięki współpracy z drukarkami kodów kreskowych wydruk kilkuset etykiet na produkty, to sprawa zaledwie kilku sekund.

Na polskim rynku oprogramowania dla placówek handlowych działa kilkanaście jednostek. Najpopularniejsze programy to m.in.: PC-Market, Merkury, Sklep 2000. Drinku z najatrakcyjniejszych jest program PC-Market.

Zbudowany jest do prowadzenia sklepem, supermarketem, hurtownią lub siecią sklepów. Zajmuje go szybko ponad trzy tysiące placówek handlowych. Przejrzysty i bezproblemowy w obsłudze, w nieświadom zabieg pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz listą konsumentów. Na właściwą uwagę zasługuje bogato wyposażony moduł analiz i raportów.

O wyborze tego planu zadecydowało kilka czynników. Przede wszystkim jest prosty, obsługuje wiele typów dokumentów handlowych i magazynowych oraz bezbłędnie współpracuje z częścią dostępnych na rynku urządzeń fiskalnych, a jeszcze każdego rodzaju sprzętem, który można zaobserwować w pozycjach handlowych: wagi etykietujące, skanery cen, kolektory danych lub drukarki.