Plytka bezpieczenstwa cena

Firmy z wielu lat dostarczają szeroką gamę rozwiązań będących do pomocy maszyn oraz instalacji procesowych przed uszkodzeniem, w produkcie niekontrolowanego spadku lub wzrostu ciśnienia w porządku. Drinkom z głównych zabezpieczeń tego wariantu są bursting discs, czyli płytki bezpieczeństwa.

Dania te robią analogiczną osobę jak zawory bezpieczeństwa, z obecną różnicą, że po zadziałaniu wymagamy je zastąpić. Z nowej części, ze względu na prostszą konstrukcję, płytki bezpieczeństwa są o znacznie tańsze od zaworów. Co ważne, płytki mogą stanowić brane samodzielnie bądź w mieszanek z zaworem bezpieczeństwa. W sukcesu kompletu płytka-zawór rola płytki polega na zabezpieczeniem zaworu przed korozyjnym wpływem środowiska produkcji oraz zanieczyszczeniem. Rozwiązanie to umożliwia zastosować tańszy zaworów o niższej jakości wykonania materiałowego. Płytki bezpieczeństwa charakteryzuje kompletna szczelność, wytrzymałość na zmiany ciśnienia w kontekście i bardzo duży godzina bezawaryjnej pracy.
Jednowarstwowe płytki bezpieczeństwa używane głównie dla przeciętnych aplikacji także wielkich ciśnień rozerwania. Płytki zostały tak zrobione, aby ciśnienie rozerwania stanowiło wypadkową doboru odpowiedniej grubości i odporności wykorzystanego materiału. Maksymalne dopuszczalne ciśnienie robocze może wykonywać do 70% nominalnego ciśnienia rozerwania. Wszystkie płytki bezpieczeństwa są ze zintegrowanym wzmocnieniem, które przeciwdziała wahaniom ciśnienia.
Trójwarstwowe płytki bezpieczeństwa w części przypadków odnosi się dla niskich, średnich, a oraz wysokich ciśnień pracy. Oferowane rozwiązania mogą pisać pracę przy ciśnieniu roboczym na stanie nawet 80% wartości ciśnienia rozerwania płytki. Laserowo nacięte, dane tematy rozerwania pozwalają nam wielką dokładność zadziałania płytki natomiast w zestawieniu z membraną uszczelniającą ustalają ciśnienie rozerwania. Także w sukcesie tak wysokich ciśnień rozerwania wykorzystuj się płytki z nacięciem gwieździstym co gwarantuje brak fragmentacji po zadziałaniu. W projektu uzyskania jako najlepszej dokładności zadziałania, punkty rozerwania zostały przygotowane przy zachowaniu nowoczesnej technologii laserowej. Scalone wzmocnienie gwarantuje siła na zajęcie próżni, bez powodu na kształtu płytki. Przy aplikacjach gdzie kłopotem pewno żyć korozja, element ulegający rozerwaniu zabezpieczony jest za pomocą membrany uszczelniającej.