Optima program ksiegowy instrukcja

Optima to większość programów zintegrowanych ze sobą. Pracują kierując się do wspólnej podstawy danych. Szereg dostępnych modułów stwarza dużo opcje dla średnich oraz małych przedsiębiorstw. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom ułatwia kontrolowanie procesów przechodzących w spółce. Drinku z polecanych składników jest program comarch magazyn.

Moduł ten określony stanowi dla firm usługowych. W łatwy sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych. Wstęp do znanych jest prawdopodobny z rządu innych modułów co usprawnia prowadzenie procesów księgowych. Program comarch magazyn:

– umożliwia obsługę dokumentów zewnętrznych jak PZ (przyjęcia zewnętrzne) i WZ (Rozchody zewnętrzne),
– po wykonaniu nowej podstawy informacji ważna ją modernizować za pomocą kreatora,
– w obrębie jednej firmy można prowadzić kilka lokalnych magazynów,
– umożliwia obsługę dokumentów wewnętrznych jak przyjęcia wewnętrzne, rozchody wewnętrzne oraz przesunięcia międzymagazynowe,
– generuje faktury zakupu / sprzedaży na zasadzie kilku dokumentów np. PZ/WZ,
– kupi na zakończenie szybkiej inwentaryzacji,
– umożliwia dokonywanie rezerwacji wyrobu przez klienta,
– umożliwi obsługę opakowań kaucjonowanych,
– współpracuje z Comarch ERP e-Sklep, przesyła towary wraz z raportami, charakterami i zdjęciami do witryny sklepu internetowego.

Poszerzenie programu o dodatkowy panel handel plus idzie na osiągnięcie wyczerpującej informacji o stanach magazynowych. Umożliwia prowadzenie obrotu towarami w oparciu o duże partie zróżnicowane pod względem pokazujących je jakości. Użytkownik sam podejmuje decyzję, który towar a z jakiej dostawy zamierza wydać z magazynu. Dedykowany jest firmom prowadzącym rozbudowaną obsługę magazynów. Instalacja składnika jest spokojna, działa w współczesnym zamieszczona instrukcja obsługi. W czytelny i zrozumiały sposób prowadzi punkt po punkcie do zrealizowania instalacji.