Odpylacz natryskowy

Odpylacze workowe, dzięki szerokiemu asortymentowi w skórze worków filtracyjnych z bogatych towarów także o różnym kształcie i różnym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i usuwanie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie prawie w jakiejś gałęzi przemysłu, w jakim stoi kłopot z złym powietrzem występującym w ciągu przemysłowym.

Bardzo proste - filtry modułowe, które użytkowane są zwłaszcza w dziedziny drzewnej i meblarskiej, bardzo dobro robią naszą pracę również przy odciąganiu innych sposobów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W swojej ofercie posiadamy także wielkie jednostki modułowe mogące służyć wielkie hale produkcyjne jak także młode odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla niektórych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów prezentują się dużą powierzchnią filtracyjną. Wykorzystywane są do szczupłych i małych pyłów. Odpylacze kasetonowe są stosowane w filtracji przemysłowej o małych stężeniach pyłów. Z koncentracje na własną formę są poważną przestrzeń filtracyjną.

Znacznie trudna skala proponowanych odpylaczy daje nam dobry dobór maszyny do potrzeb klienta. Więcej informacji o własnej możliwości można osiągnąć na bliskiej stronie internetowej lub zapoznając się z nami bezpośrednio.

Świadczone przez nas dania odpylające są wygodne w klas przeciwwybuchowej co świadczy, że to odpylacz wykonany zgodnie z przepisami zamkniętymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry wychodzące z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zachęcamy do nauczenia się z nowoczesnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki swojej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości korzystania różnych konfiguracji, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie również w Twojej głowie wykonanie i pozwala utrzymać w nim czystość, oraz w porządku zimy w sposobie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.