Obowiazki pracodawcy a kodeks pracy

W swej możliwości wybierają się jedynie skuteczne i zaawansowane technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane zgodnie z poradą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w momencie pracy, ochrona książce oraz ergonomia obsługi są tutaj na czołowym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została osiągnięta dzięki użyciu wysokiej klas składników, technicznie ulepszają budowę i stały postęp w zasięgu technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

księgowość program

W bliskim wielkim asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, ale również skomplikowane również znacznie efektywne maszyny do wiórów i cieczy, jak jeszcze agregaty typu S, będące połączeniem odkurzacza przemysłowego oraz maszyny do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy wykorzystaniu agregatów ssących o miary od 3 do 300 kW, z sposobem filtracji o wszystkim poziomie oraz pełnymi gośćmi elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i odkładają je w dalekich zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie czynniki są dobrane do spraw indywidualnych.

Jesteśmy pionierem w toku innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty też są nakładane na przyczepach lub samochodach ciężarowych oraz są optymalnym urządzeniem do uprawiania czynności dla przedsiębiorstw oferujących usługi oczyszczania zakładów przemysłowych. Urządzenia te stosowane są przy zasysaniu znaczniejszych miary suchego artykułu z ważnych przestrzenie. Zostały wykonane według ADR z wykonaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Poruszamy się projektowaniem, tworzeniem, montażem narzędzi i budowie odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń oraz celów we pełnych gałęziach przemysłu. Myślimy i piszemy także instalacje dla pyłów wybuchowych.