Ksiegowosc internetowa mbank

Właściciele firm często poszukują programu komputerowego, który rozwiąże ich z monotonnej i pochłaniającej czas pracy przy prowadzeniu dokumentacji księgowej i rozliczeniach z urzędem skarbowy. Systemy księgowe spełniają wszystkie potrzeby bardzo różnych odbiorców, stosuje je a uniwersalność i łatwość obsługi. Co niezmiernie ważne, są one przystosowane do obowiązujących przepisów i elastyczne na końcu, aby odpowiadały wymaganiom jak najwyższego grona użytkowników. Oferta skierowana jest zarówno do firm prowadzących pełną księgowość, kiedy i instytucji pokrywających się w formie księgi zysków i rozchodów lub na zasadzie podatku zryczałtowanego.

Enova księgowość ma szeroką gamę funkcji koniecznych do sprawnego prowadzenia księgi handlowej: od zarządzania planami kont, poprzez dekretację i księgowanie, dysponowanie rozrachunkami, po obsługę środków trwałych.

Enova jest układem bardzo czytelnym w obsłudze, o nowym interfejsie zapewniającym najlepszą funkcjonalność i wygodę pracy. Dzięki intuicyjnemu kreatorowi systemu początek książce z programem nie sprawi kłopotów nawet mniej wprawnym użytkownikom.

Ten projekt w zderzeniu z drugimi daje wielu większą elastyczność. Oprócz pełnej funkcjonalności podstawowego systemu pozwala m.in. tworzyć swoje raporty i wydruki, na samodzielny sposób opisywać zdarzenia gospodarcze, wykonywać analizy zapisów według różnorodnych cech z wykorzystaniem tzw. pól własnych, albo same rozliczać rozrachunki w częściach lub ewidencjonować je według innych typów. Możliwa istnieje zarówno realizacja innych rozwiązań.

Podstawowe możliwości programu księgowego: prowadzenie KPiR lub ewidencji podatku zryczałtowanego; widzenie i liczenie ewidencji VAT: zakupów, sprzedaży, rozliczenia metodą kasową, korekty VAT płatności, jakie nie były zatopione w okresie; ewidencja środków trwałych, a dodatkowo wartości niematerialnych i prawnych; standardowa obsługa wynagrodzeń; obsługa operacji kasowych gotówkowych i bezgotówkowych, raporty kasowe; wystawianie deklaracji ZUS oraz możliwość eksportu do Płatnika.