Krajalnice krups

Prowadzisz mały punkt gastronomiczny, restaurację, a że niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą stosują dwie cechy: doskonała kondycję oraz przystępna cena? Krajalnica firmy Maga zaspokoi Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest zrealizowana przez polskiego producenta, przez co do jej podstawowej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na mieszkaniu". Jest względnie prosta w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim możliwości.

program mini market

Krajalnica maga 612p to efekt, dany do krojenia przede wszystkim nowego sposobie wędlin i mięsa, a z przeznaczeniem może być traktowany zarówno do czynienia plastrów z warzyw czy sera. Idą z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, także z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej zarówno niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy również duże plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest szybka i bardzo precyzyjna, a stosowanie jej - w sumy bezpieczne. Wszystkie elementy zostały odpowiednio zabezpieczone i zbudowane z tak trwałych, dobrych w oczyszczaniu i ochrony elementów. Krajalnica maga użytkowana razem z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie oczekiwania i warunki sanitarne. Każdy temat tego dania, jaki stanowi pewną styczność z żywnością, jest skonstruowany z wyjątków nierdzewnych.

Nie wymagasz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie jest dość płyty dociskowej? Z modelem 612p wcale nie będziesz tworzył tegoż przedmiotu! To krajalnica, która dokładnie dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując włożone w nią efekty do wartość i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po pewnym czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i wykonać danie do ostatniego, by znów służyło "jako nowe".