Krajalnica inox

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest efektem wiodącej z lat na rynku firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną kondycję i wieloletnie doświadczenie, które z uczciwością nie powinno pozostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest daniem profesjonalnym, które może kroić zarówno twarde kiedy i wygodne materiały na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może zabrać do 28mm. Krojenie kończy się wyłącznie przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki zastosowaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do jednego końca, bez pozostawiania resztek.

Materiały najwyższej jakości Krajalnica została zrobiona z specjalnie wyselekcjonowanych materiałów, zapewniających największą odporność wśród podobnych urządzeń widocznych na zbytu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował myślenie i sztukę maszyny. Artykuły z jakich przygotowana została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które planują związek z żywnością w trakcie użytkowania wykonane stały ze stali nierdzewnej, co wysoce przydłuża ich siłę. Inne elementy zostały wykonane z eloksalowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika wyposażony istnieje w przyciski START/STOP, co ogranicza możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w niewłaściwych momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego natomiast jego przywróceniu. Krajalnica istnieje dodatkowo wyposażona w określoną blokadę, która powoduje na zdjęcie stołu podawczego ale gdy widzi się on w wartości zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w sytuacji przy tym pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób siedzących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdym użyciu krajalnicę należy czyścić z resztek żywności.