Krajalnica horyzontalna

Krajalnica maga 612p to wydajne danie do cięcia wszelkiego typu żywności. Nadaje się również do przetwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy oraz do pewnych jak sery. Dobre produkty i proste wykonanie zapewnia długą i prostą eksploatację. Konstrukcja maszyny zezwala na mieszkanie jej w prostocie i spełnienie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest intuicyjna i bezproblemowa, dzięki czemu drugi pracownik może zostać szybko zastosowany w pozostałe obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica realizowana istnieje w dwóch wersjach. Wersja standardowa wyposażona istnieje w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w budowy. Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w daniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temu nie jest możliwe jego zawarcie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są skomplikowane i dodatkowe do dzieła w konkretnym czasie. Wystarczy po wyjściu pracy dokładnie oczyścić urządzenie z reszt produktów jak tłuszcz czy okruchy. Wszystkie tematy jak taca, pokrywa noża można szybko zdemontować zaś nie ma konieczności używania żadnych urządzeń do tego. Krajalnica sprawdzi się także w niższych sklepach kiedy i średnich zakładach, gdzie przerób towarów istnieje na przeciętnym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to jakiś 4500 złotych brutto. Do krajalnicy widoczne są i części zamienne w złych cenach. Urządzenie zwraca się z wielu czynników, jakie mogą stać nazwane w wypadku uszkodzenia lub awarii. Zmniejszy to długie koszty eksploatacje modelu.