Krajalnica bizerba gsp h

Nie z dziś wiadomo, że mężczyzna kupuje oczami. Produkty atrakcyjne wizualnie zachęcają do obrotu i obchodzi to także świeżej wędliny kiedy i dobrze zapakowanego kosmetyku. Atrakcyjnie wyglądający produkt jest chlubą i wizytówką sklepu, dla mężczyzny oraz jest potwierdzenie, że sprzedawca dokłada wszystkich starań aby zaspokoić potrzeby klienta.

 

Klienci szczególną wagę do stanu przywiązują podczas zakupów produktów spożywczych, gdzie sposób prezentacji oraz prezentacji produktu ma znaczny wpływ na decyzje zakupowe. Bizerba krajalnice wychodzi naprzeciw tym wskazaniom i pragnie Państwu przedstawić urządzenia, które wykonają wszelkie Państwa wymagania połączone z krojeniem i porcjowaniem produktów, przy zapewnieniu najwyższych standardów higieny.
Krajalnice Bizerba to Rolls Royce’y serwisu spożywczego. Naszymi priorytetami przy byciu urządzeń jest bezpieczeństwo, higiena i energooszczędność co daje nam wyznaczać światowe wzory i wyprzedzać konkurencję. Niezależnie od moce bądź miękkości produktu, możecie Państwo być jedni, że wyrób zostanie pokrojony równo, łatwo i dokładnie. Ponadto nasze krajalnice zużywają od 35 do 60% mniej energii niż urządzenia firm konkurencyjnych, zaś 0% poboru mocy w porządku spoczynku daje nas w działalności innowatorów w części budowy maszyn do cięcia. W zestaw swej możliwości wchodzą krajalnice ręczne, krajalnice półautomatyczne oraz automatyczne.
Krajalnice które Państwu oferujemy, zdadzą egzamin także w zakładu kiedy także we jakiegokolwiek rodzaju placówkach hurtowych i detalicznych. Bizerba Scaleroline A 650 czy Bizerba Agiloline B 100 w znaczący sposób usprawnią procesy krojenia i porcjowania wędlin, serów oraz chlebów zapewniając wzrost efektywności pracy, oszczędność energii a czasu służbie w prawdziwych zakładach przemysłowych zaś krajalnice ręczne, automatyczne i półautomatyczne dobrze sprawdzą się w interesach mięsnych, piekarniach, delikatesach, gastronomii także dorosłych kuchniach. Krojenie i porcjowanie nowych owoców jeszcze nie nie było tak popularne.