Kasa fiskalna sharp 457

Sharp ER-A285P to główna kasa fiskalna marki sharp z ulepszoną klawiaturą kapselkową, która w naszym świata bawi się dużo dużym zainteresowanie. SHARP ER-A285P obecne w chwili obecnej jedna z najwspanialszych na rynku kas fiskalnych z kopią elektroniczną, która przeznaczona jest do hipermarketów oraz instytucji usługowych o umiarkowanym natężeniu ruchu. Kwota ta cieszy się wielką popularnością przede wszystkim w małych i małych sklepach, pubach, barach szybkiej obsługi, kawiarniach, lub również w wielu różnych czynnikach usługowych, gdzie w niezwykle krótkim okresie trzeba wystawić dużą suma paragonów. Danie więc można zakupić tutaj.
Najważniejsze wartości urządzenia
Najważniejszymi korzyściami kasy fiskalnej sharp er-a285p jest elektroniczna kopia paragonów, bardzo niskie rozmiary, czytelny wyświetlacz operatora oraz bardzo odporna klawiatura, która będzie łatwo wykonywać przez wiele długich lat użytkowania. Warto wspomnieć więcej a o tym, że kasa er-a285p umożliwia podłączenie zarówno czytnika kodów kreskowych, jak i jeszcze elektronicznej wagi. Urządzenie zrobione jest z najczystszych jakościowo podzespołów dostępnych na placu, dzięki czemu spełnia wszystkie standardy kontroli ISO9001.

Charakterystyka kasy fiskalnej:
– nowoczesny wyświetlacz operatora (graficzny, 6/10 wierszy)
– nowoczesny wyświetlacz klienta (10 cyfrowy, 10 mm wysokości)
– bardzo funkcjonalny akumulator
– obsługa kodów wewnętrznych
– 2 dodatkowe klawisze AUTO, dzięki jakim można zautomatyzować najważniejsze operacje
– możliwość przeliczania sumy biletu na waluty obce
– 12 grup handlowych i 8000 artykułów

program do prowadzenia małej firmyProgram do prowadzenia małej firmy - POLKAS & COMARCH - Systemy ERP

Dodatkowe funkcje
Kasa fiskalna sharp er-a285p urządzona jest w bardzo wiele przydatnych funkcji, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej trudnych klientów. Jedną spośród takich czynności jest możliwość sprawdzania ceny określonego towaru bez sprzedaży i możliwość przeliczania ceny na pewną spośród wielu dostępnych walut obcych. Kasa fiskalna sharp er-a285p jest również przydatne funkcje automatycznego uczenia się nowych kodów kreskowych podczas sprzedaży i kasowania nieużywanych kodów kreskowych. Z różnych funkcjonalności warto dodać również o określonej funkcji przypominania o obowiązkach podatnika takich jak np. informacje o zbliżającym się terminie przeglądu kasy, bądź i konieczności wykonania raportu finansowego dobowego/miesięcznego.
Artykuł wpisano na bazie informacji znalezionych na http://www.polkas.pl/