Gumki do wlosow dla psa

pc pos

Dzieci to wulkany energii. Biegają, skaczą, wywracają i zbierają się, znów wywracają i tak w nieskończoność. Nieraz trudno sprawić je do ładu. I toż nie wszystko. Dzieci to dodatkowo wizytówki rodziców. Jak wykonać, by nasze pociechy spędzały aktywnie czas, i przy tymże nie wyglądały jak ofiary katastrofy naturalnej?
Wygnieciona sukienka, przybrudzony kołnierzyk, zdarte kolano – to tematy, które dotykają każdych rodziców. Kupujemy nowe ubrania, cerujemy dziury, mamy przy sobie nawilżane chusteczki i torebki, w których wiele miejsca zajmują spinki do włosów dla dzieci, chusteczki higieniczne, szczotki oraz drugie urządzenia pierwszej potrzeby. Nałożenia na zmianę, ukryte w dodatkowej torbie, to podejścia nie właśnie dla zdesperowanych. Obraz to chociaż nie właśnie to spodenki, sukienka czy rajstopy. Włosy bardzo często wykonują pierwsze skrzypce.

Jak szybko o zburzenie misternie splecionej gumkami fryzury – wie wszystka mama. Jak trudno doprowadzić włosy swojej dziewczynki do poziomu prezentującego estetykę sprzed rozwiązania z domu – wie każdy rodzic. Bez fachowych sprzętów się nie obędzie. Zwykłe gumki często zbierają się z włosów. Warkocze, skrzętnie zaplatane jeszcze w kącie piaskownicy, rozplątują się w pięć minut. Każdą fryzurę trzeba wspomóc, a poza gumkami, grzebieniami, opaskami i odrobiną szczęścia, jednak warto mieć przy sobie spinki. Istotne jest, by spinki były wielkie, ale również zbudowane z gładkich materiałów. Twardy sztywny, kłujący w głowę plastik nie tylko szybko wykona w piaskownicy, ale sprawi, że dzieci nie dopuszczą żadnego z rodziców do swoich włosów przez najbliższe dwadzieścia lat. Wygodna, delikatna spinka, przystosowana kształtem do góry pociechy, może przynajmniej wesprzeć w dowolnym stopniu utrzymać ten fakt prezencji.

Jeśli fryzura jest gotowa, torba spakowana, dziecko uśmiechnięte, i rodzic uzbrojony w właściwe pokłady cierpliwości i chęci – można wyruszać. Zależnie od tego, dokąd wyprawa się kieruje, dobrze dobrać fryzurę. Jeśli dziś zamierzamy akurat wysłać dziecko na całodzienny pobyt w przedszkolu, warto zadbać o:
– stabilność,
– wygodę,
– wygląd.
Dobrze też wziąć pod uwagę:
– szarpanie,
– bieganie,
– upadanie,
– pogubienie elementów.

A po powrocie można pociechę uczesać od druga.