Etapy wdrozenia tqm

Podjęcie książki z programem Comarch Optima nie jest zbyt skomplikowane. Obsługa aplikacji stanowi wyjątkowo intuicyjna a nie wymaga zbyt długiego procesu wdrożenia. I odpowiedzialny jest podręcznik który w doskonały i konkretny sposób opisuje krok po kroku wszelkie funkcje programu. Podawany jest w stylu .pdf – ważna go i znaleźć na kartce producenta.
Instalacja Comarch Optima
Sama instalacja comarch optima jednocześnie nie przysparza kłopotu, nawet niezbyt zaawansowanym użytkownikom komputerów. Instalację zaczynamy od pobrania programu ze Powierzchnie Klienta lub od swego Partnera. Producent przygotował bardzo sympatycznego i lekkiego kreatora, który szybko towarzyszy nas przez proces instalacji. Podczas jego uruchomienia zostaniemy poproszeni o zaakceptowanie warunków umowy licencyjnej. Po tym aplikacja sprawdzi, czy nasz komputer spełnia wymagania stawianej wersji optimy. Jeżeli przejdziemy ten test pozytywnie, pojawi się ekran umożliwiający wybór standardowej instalacji lub użytkownika. Różnica liczy na tym, że standardowa ma domyślnie ustawiony katalog instalacji, a użytkownika umożliwia wyboru docelowego katalogu.

Dostosowanie zakresu instalacji
Kolejnym krokiem istnieje możliwość dostosowania zakresu instalacji, jeżeli zakupiliśmy wstęp do wielu modułów. Po tym zakłada się już właściwa instalacja. Stoi ona kilka chwili zaś nie musi już od nas żadnej aktywności. W okresie instalacji wyświetlane są wiedze o możliwościach całego pakietu, jak również zgodności z pozostałymi programami, jak e-Sklep, iMall24, iBard24 i iKsięgowość24. Na cel jesteśmy okazja wykorzystania z automatycznej kopii bezpieczeństwa, która daje nam dowolne pomieszczenie “w chmurze” na chronienie swoich możliwościach. Zainstalowanie tego dodatku pozwoli nam na przechowywanie nawet 2 GB informacji.