Erp optima produkcja

Poszukując idealnego oprogramowania dla firm, warto jest zwrócić uwagę na układ ERP Optima będący dziełem krakowskiej firmy Comarch. Program Comarch ERP Optima to pełne narzędzie dla młodych i niewielkich firm ułatwiające zarządzanie istotnymi dla nich obszarami. Oprogramowanie oprócz modułów przeznaczonych dla księgowości oraz kadr zaś płac, posiada również moduły handlowo-magazynowe idealne dla działów sprzedaży oraz logistyki.

Certyfikat Program ten może się pochwalić m.in. posiadaniem certyfikatu kompatybilności z ustawą o rachunkowości. Wynika to z faktu iż jest on na bieżąco aktualizowany z podstawowymi przepisami. Oprócz tego jasne są w nim nowego sposobu urządzenia do informowania i praktyk i dokonywania aukcji internetowej.

Abonament Płacąc miesięczną opłatę abonamentową za mienie z oprogramowania, można zyskać nie tylko dostęp do jego pewnych oraz zaawansowanych funkcji, ale również do asysty technicznej, która daje rozwiązywanie bieżących problemów oraz wdrażanie rozwiązań przystosowanych do dużej dziedziny oraz instytucje. Dzięki takiemu zachowaniu, program Comarch ERP Optima zapewne nie tylko ułatwić i dopasować funkcjonowanie poszczególnych działów i pełnej firmy, lecz także przyczynić się w niski środek do powiększenia jej zysków.

Demo Przed zakupem programu Comarch ERP Optima, istnieje możliwość wykorzystania z 30-dniowego dema online lub te z 60-dniowego dema offline. Stanowi wtedy niezmiernie istotne, bo dzięki temuż mocna rozpocząć decyzję czy takie oprogramowane sprawdzi się w poszczególnej marce. Wielu przedsiębiorców zaufało już programowi Comarch ERP Optima. Ma z niego obecnie ponad 60000 firm z wielu dziedzin, co jest oznaką wysokiej klasy oprogramowania. Jak powstaje z przeprowadzonych wśród przedsiębiorców ankiet, aż 93% osób korzystających z oprogramowania firmy Comarch, było z niego zadowolonych.