Comarch optima nowy okres obrachunkowy

Firma Comarch stoi na rodzimym rynku od ponad 20 lat. To dużo wyspecjalizowany dostawca oprogramowania oraz również jedna z najgrubszych korporacji informatycznych w Polsce. Firma ma oddziały zagraniczne – kiedy na dowód Comarch Software Ag z stolicą w Dreźnie. W 1999 roku zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Comarch rozwija oprogramowanie w sześciu sektorach: oprogramowania dla administracji publicznej, dla sektora służby zdrowia, dla sektora bankowego i ubezpieczeniowego ( między innymi programy wsparcia CRM) , wsparcia obsługi klientów, oprogramowania ERP, obsługi sieci telekomunikacyjnych i sposobów bilingowych oraz programów lojalnościowych oraz układów EDI.

Marka Comarch ERP została napisana dla produkcji, wdrożenia i sprzedaży unikalnego oprogramowania dla lekkich oraz małych przedsiębiorstw.

Dla dystrybucji swoich produktów firma stworzyła innowacyjny Program Partnerski w Polsce. Daje on pomożenie działań marketingowych i wsparcie i opiekę regionalnego opiekuna. Partnerzy uczestniczą w profesjonalnych szkoleniach handlowych i wyjątkowych, dla ich ludzi przygotowano specjalne ścieżki kompetencyjne. Istnieją owo projekty budujące społeczność profesjonalistów. Ale o sile Programu Partnerskiego świadczy usługę w dotarciu do potencjalnych odbiorców oraz reklama na kartkach www. Staranna selekcja sprawia, że Comarch Partnerzy oferują usługi na ostatnim stopniu tak dla nowych, kiedy a dla innych klientów. Aktualnie Comarch Partnerzy to również 900 firm, zatrzymujących się sprzedażą oprogramowania.

Aby zostać partnerem firmy należy wykonać formularz dostępny na stronie www. Pierwszy rzut weryfikacji to nastąpienie z Przedstawicielem Comarch. Po ostatnim spotkaniu należy zrobić cykl szkoleń autoryzacyjnych, które opowiadają nie tylko poszczególnych produktów i ich elementów, lecz i zachowań biznesowych. Po pozytywnej certyfikacji następuje podpisanie umowy o pomocy.